Služby

Prohlédněte si dostupné služby.

Full Pack

Kombinace služeb pánského střihu a úpravy vousů. Balíček dále obsahuje revitalizaci pleti pomocí černé slepovací masky, úpravu kontur voskem a parafínový zábal rukou pro zjemnění pokožky. V ceně je sklenice whiskey nebo šálek kávy.

Doba trvání: 60 - 90 min. Cena: 1200 Kč

Pánský střih

Pánský klasický či moderní střih, který se sestaví při konzultaci s barberem. Pánský střih obsahující mytí, při kterém se provádí masáž; úprava kontur, obočí a krku břitvou, vysušení vlasů a styling. V ceně je sklenice whiskey nebo šálek kávy.

Doba trvání: 30 - 60 min. Cena: 500 Kč

Studentský střih

Klasický či moderní střih, který se sestaví při konzultaci s barberem. Pánský střih obsahující mytí, při kterém se provádí masáž; úprava kontur, obočí a krku břitvou, vysušení vlasů a styling. Cena platí pro studenty základních až vysokých škol.

Doba trvání: 30 - 60 min. Cena: 420 Kč

Střih pro děti

Klasický či moderní střih, který rodič vybere při konzultaci s barberem. Pánský střih ve speciálním křesle (autíčku) pro děti, obsahující mytí vlasů, případnou úpravu kontur, obočí a krku, vysušení vlasů a styling. Cena platí pro děti do pěti let.

Doba trvání: 30 min. Cena: 270 Kč

Holení hlavy břitvou

Napaření hlavy technikou “Hot Towel”, při které změkne pokožka a připraví se k holení tradičně vymíchaná pěnou. Po zholení hlavy břitvou následuje umytí hlavy s masáží, osušení a celkové ošetření krémy.

Doba trvání: 30 min. Cena: 270 Kč

Barvení vlasů a vousů

Barvení vlasů či vousů barvami American Crew s přírodními odstíny, mytí, vysušení a následná konečná úprava dle zvolené varianty. Tyto barvy jsou na zakrytí šedin či zesílení barvy přírodních vousů, jejichž aplikace trvá zhruba 15 minut.

Doba trvání: 30 min. Cena: 350 Kč

Holení vousů

Napaření vousu horkým ručníkem či párou, díky čemuž je pokožka hladce oholena břitvou při použití změkčujícího oleje a tradičně vymíchané pěny. Následně hydratační, dezinfikující ošetření pokožky po holení krémy a balzámem.

Doba trvání: 30 min. Cena: 440 Kč

Úprava vousů

Úprava pěstovaných vousů, která zahrnuje zastřižení strojkem, nůžkami, zaholení kontur břitvou a obsahuje i zaholení chloupků na krku. Ošetření pokožky krémem po holení a výživa vousů balzámem, či použití vosku na vousy.

Doba trvání: 30 min. Cena: 390 Kč

Úprava kontur

Tato služba jde zvolit pouze jako kombinace s jinou službou (např. se střihem či barvením vousů). Zaholení kontur břitvou obsahuje také zaholení chloupku na krku. Následné ošetření pokožky krémem po holení a výživa vousů balzámem.

Doba trvání: 30 min. Cena: 250 Kč

Odbarvení + tónování vlasů

Odbarvení vlasů s tónováním, mytí, vysušení vlasů a následná konečná úprava. Cena se odvíjí od spotřebovaného materiálu, tudíž nemusí odpovídat ceně uvedené v ceníku. Tato služba je časově náročnější a proto je potřebná konzultace předem.

Doba trvání: 2 - 3 h. Cena: 700 Kč